Minca

By Mine Çakmak

Hakkımızda

Yenilikçi, modern, stil sahibi tasarımlara imza atan MINCA SWIMWEAR uzun yılların tasarım tecrübesi sonucu hayat buldu. Kendisine ait atölyesinde, tasarım ve yüksek işçiliğin sonucu olarak ortaya çıkan Minca Swimwear, üretmeyi çok seven ve daima yenilik peşinde koşan tasarımcı Mine Çakmak tarafından kuruldu.

Mine Çakmak, Marmara Üniversitesi Tekstil&Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından sırasıyla; Londra’da ; Central Saint Martins Collage, Art Desing. Blake College ,Fasion Illustrasion ve Kensington and Chealse Collage , Pattern Cutting eğitimlerini tamamladı.

Kariyer hayatı ise , 13 yıl Zeki Trikonun mayo ve bikini tasarımcısıydı. Daha sonra 5 yıl Ay Yıldız mayo, markasına tasarım ve danışmanlık hizmeti verdi ve de Pek çok markanın , başarılı koleksiyonuna imza attı.

Üretmeyi ve yeniliği çok seven tasarımcı kendi markasını kurmaya karar verdi. Markayı kendi isminden ilham alarak yarattı. Aynı zamanda Minca; Kolombiya ‘ da Santa Marta dağlarının eteklerinde , şelaleleri , mis gibi kahve ve kakaosuyla meşhur eşsiz bir kasabadır.

Şimdi ise , kaliteli, sofistike , özgür ruhlu, kusursuz detaylara sahip mayo&bikini koleksiyonlarını MINCA SWIMWEAR markasıyla Nişantaşı Showroom’unda sergileyen başarılı tasarımcı Mine Çakmak Uzun , Beachwear moda tasarım stüdyosunda tecrübeli atölye ekibiyle koleksiyonlar hazırlamaya devam ediyor.

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesine ekleİstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Alışverişe Başla

Başka bir not ekleSipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Ekle

Hediye Çeki Ekle

Kupon kodu ödeme sayfasında çalışacaktır